• sns04
 • sns02
 • sns01
 • sns03

Shërbimet

Qindra klientë të kënaqur

 • Alternativat

  Alternativat

  ne ofrojmë gjithashtu alternativa të përputhshme me çmimin për prodhuesit e nivelit të lartë, pa kompromentuar cilësinë.Me kosto dhe MOQ më të ulët se shumë prej drejtuesve të tjerë të markave.
 • Montimi i kabllove

  Montimi i kabllove

  Nga parzmoret e thjeshta të telit deri te montimet më komplekse të kabllove të formuara me porosi, ne ofrojmë një gamë të madhe kabllosh me cilësi të lartë të përshtatura për të përmbushur kërkesat kërkuese të projektuesve.
 • Lidhës Elektronikë

  Lidhës Elektronikë

  Ne ofrojmë zgjidhje lidhëse për të gjitha aplikacionet nga bordi me bord, tela me dërrasë dhe tela me tela. Ekipi i inxhinierëve me përvojë fokusohet në kërkesat e klientëve dhe integrohet nga afër me teknologjinë profesionale, duke formuluar zgjidhjet më të mira të ndërlidhjes.

Rreth Nesh

QYTETI DONG GUAN JUAN YUE ELECTRONICS CO, LTD

 • 源越三厂
 • 源越一、二厂

E themeluar në vitin 2008, Yuanyue Electronics Co., Ltd, është e përkushtuar për të falsifikuar një markë lider në botë të prodhuesit të lidhësve dhe kabllove të personalizuara.Fabrika jonë ndodhet në Dongguan, Kinë - qendër prodhuese me famë botërore dhe zotëron një degë në Tajvan dhe Hong Kong.Ne nuk jemi thjesht të specializuar në prodhimin e lidhësve dhe montimeve kabllore nga bordi në bord, tela me dërrasë, tela me tela, por edhe një ofrues zgjidhjesh të lidhësve dhe kabllove të personalizuara.

Ne Jemi të Besuar

Klientët tanë të rregullt

"Krijoni vlera, duke i shërbyer klientit!"
është qëllimi që ne ndjekim.Ne sinqerisht shpresojmë që të gjithë klientët të krijojnë një bashkëpunim afatgjatë dhe reciprokisht të dobishëm me ne.

Nëse dëshironi të merrni më shumë detaje rreth kompanisë sonë, ju lutemi na kontaktoni tani!

WhatsApp Online Chat!