• sns04
 • sns02
 • sns01
 • sns03

Услуги

Стотици задоволни клиенти

 • Алтернативи

  Алтернативи

  ние исто така нудиме алтернативи компатибилни со цените за висококвалитетни производители, без да се компромитира квалитетот.Со пониска цена и MOQ од многу други лидери на брендови.
 • Монтажа на кабел

  Монтажа на кабел

  Од едноставен жичен ремен до посложени склопови на кабли, прилагодени, ние обезбедуваме голем асортиман на висококвалитетни кабли приспособени да ги задоволат строгите барања на дизајнерите.
 • Електронски конектори

  Електронски конектори

  Ние нудиме решенија за конектори за сите апликации од табла до табла, жица до табла и жица до жица. Искусниот инженерски тим се фокусира на барањата на клиентите и тесно се интегрира со професионалната технологија, формулирајќи ги најдобрите решенија за интерконекција.

За нас

ГРАД ДОНГ ГУАН ЈУАН ЈУЕ ЕЛЕКТРОНИКС С.Д., ООД

 • 源越三厂
 • 源越一、二厂

Основана во 2008 година, Yuanyue Electronics Co., Ltd е посветена на фалсификување на водечки светски бренд на прилагодени конектори и производители на кабли.Нашата фабрика се наоѓа во Dongguan, Кина - светски познатиот производствен центар и поседува филијала во Тајван и Хонг Конг.Ние не сме само специјализирани за производство на конектори од табла до табла, жица до табла, жица до жица и склопови на кабли, туку обезбедуваме решенија и на приспособени конектори и кабли.

Нам ни се верува

Нашите редовни клиенти

„Креирајте вредности, опслужувајте му на клиентите!“
е целта што ја следиме.Искрено се надеваме дека сите клиенти ќе воспостават долгорочна и заемно корисна соработка со нас.

Ако сакате да добиете повеќе детали за нашата компанија, Ве молиме контактирајте со нас сега!

WhatsApp онлајн разговор!