• sns04
  • sns02
  • sns01
  • sns03

Kush jemi ne

Vendndodhja e kompanisë

Kush jemi ne

E themeluar në vitin 2008, Yuanyue Electronics Co., Ltd, është e përkushtuar për të falsifikuar një markë lider në botë të prodhuesit të lidhësve dhe kabllove të personalizuara.Fabrika jonë ndodhet në Dongguan, Kinë --- qendër prodhuese me famë botërore dhe zotëron një degë në Tajvan dhe Hong Kong.Ne nuk jemi thjesht të specializuar në prodhimin e lidhësve dhe montimeve kabllore nga bordi në bord, tela me dërrasë, tela me tela, por edhe një ofrues zgjidhjesh të lidhësve dhe kabllove të personalizuara.

DSC_5167
DSC_5171
DSC_5172
DSC_5186

Cilësia si mbijetesë, Reputacioni si zhvillim

YYE ka kaluar certifikimin e sistemit të cilësisë ISO9001 dhe IATF16949, ka krijuar një sistem kontrolli të cilësisë së shëndoshë.Kompania jonë i përmbahet përdorimit të lëndëve të para të importuara dhe me cilësi të lartë.Ekipi ynë rigoroz i cilësisë siguron që të gjitha produktet të kenë kaluar certifikatat ROHS, REACH, UL dhe pa halogjene, dhe produktet kanë marrë gjithashtu një numër patentash të modeleve kombëtare të shërbimeve.

Investime të vazhdueshme në teknologji, produktivitet dhe efikasitet

Që prej themelimit, ne vazhdojmë të rrisim investimet në Kërkim dhe Zhvillim, pajisje prodhimi automatik dhe pajisje testimi të importuara me precizitet të lartë çdo vit. Tani ne mbajmë myk plastik dhe myk harduerësh më shumë se 500 komplete, pajisjet automatike përbëjnë 46% të totalit të pajisjeve.

Aftësi të shpejta të reagimit dhe koordinimit

Çdo klient ka një udhëheqës të veçantë projekti dhe një inxhinier profesionist që ndjek artikujt tuaj dhe reagimet e menjëhershme. ne madje kemi zhvilluar në mënyrë të pavarur një grup pajisjesh automatike për klientët tanë, duke ndihmuar klientët në uljen e kostove dhe uljen e kohës së prodhimit.

OBSH

WhatsApp Online Chat!