• sns04
 • sns02
 • sns01
 • sns03

Sherbime

Qindra konsumatorë të kënaqur

 • alternativat

  alternativat

  ne gjithashtu ofrojmë alternativa çmimeve konkuruese kompatibil për prodhuesit fund të lartë, pa kompromentuar në cilësinë. Me kosto më të ulët dhe moq se shumë prej udhëheqësve të tjerë markë.
 • kuvendi Cable

  kuvendi Cable

  Nga mbreh tela thjeshtë zakonit-formohem kuvendet më komplekse kabllor, ne furnizimin me një gamë të madhe të kabllove me cilësi të lartë të përshtatura për të përmbushur kërkesat kërkues designers.
 • lidhje elektronike

  lidhje elektronike

  Ne ofrojmë zgjidhje lidhës për të gjithë bordi-to-bord, tela-me-bordit dhe tel-to-wire fokus applications.Experienced inxhinier ekip në kërkesat e konsumatorëve dhe të integrohen me teknologji profesionale nga afër, formulimin e zgjidhjeve më të mira interkoneksionit.

Rreth nesh

Dong Guan City juan YUE ELECTRONICS CO., LTD

 • Vendndodhja Company
 • tavolinë para

E themeluar në vitin 2008, Yuanyue Electronics Co, Ltd, është i përkushtuar për falsifikim një markë udhëheqëse botërore e përshtatur lidhës dhe prodhuesit kabllor. Fabrika jonë ndodhet në Dongguan, Kina - me famë botërore qendër prodhuese, dhe zotëron zyra e degës në Tajvan dhe Hong Kong. Ne nuk jemi te specializuar vetëm në prodhimin e bordit-to-bord, wire-to-bord, wire-to-tela lidhësit dhe kuvendet kabllor, por një ofrues zgjidhje të lidhësit përshtatur dhe kabllove si.

Ne jemi të besuar

klientët tanë të rregullt

"Krijo Vlerat, shërbyer klientit!"
është qëllimi që ne ndjekim. Ne sinqerisht shpresojmë që të gjithë konsumatorët do të vendosë bashkëpunim afatgjatë dhe reciprokisht i dobishëm me ne.

Nëse dëshironi të merrni më shumë detaje në lidhje me kompaninë tonë, Ju lutemi kontaktoni me ne tani!


WhatsApp Online Chat!